Ægroto dum anima est, spes est. (Erasmus, Adages, 2.4.12)

13 Mart 2010 Cumartesi

haftanın önerisi: haldun üstünel'le kız istemeye gidin!

3/13/2010 05:49:00 ÖS Posted by mistrafantastic , No comments
kızın babası kızı vermemekte ısrar mı ediyor?
maddi anlamda sorunlarınız mı var?
babayı nasıl ikna edebileceğinizi mi bilmiyorsunuz?
kız kaçıracak kadar atlet değil misiniz?
kızın abilerinden ve babasından mı çekiniyorsunuz?

işte çözümün adı: haldun üstünel.

uzun saçı ve ve karizmatik paltosuyla verdiği güven verici imaj, maddi anlamdaki başarısı, ikna kabiliyeti, olmaz denilen işleri yapmasıyla tanınan haldun üstünel'in bu alanda başarılı olacağını düşünüyorum. hem kendi ailenizi hem de karşı tarafı ikna etmekte başarılı olacak, düğün maliyetlerini azaltacak, kızın babasına verilecek bonservis(beyaz eşya, ev ve diğer masraflardan bahsediyorum) konusunda sizi rahata erdirecektir.

öncelikle haldun üstünel'i florya girişinde yakalıyorsunuz, halinizden bahsedip ajitasyon yapıyorsunuz, delikanlı adamdır halden anlayacaktır. bunu müteakip kız ailesine haldun abinin de müsait olduğu bir vakte randevu veriyorsunuz. anne, baba, haldun üstünel eşliğinde kız istemeye gidiyorsunuz, kız babası işkillenirse durumdan, aileden sayılır filan diyerek durumu kurtarırsınız. daha seonra işi haldun üstünel'e bırakarak mutlu son'a ulaşıyorsunuz. yapılcak olan düğüne haldun üstünel'i de davet edip jestinizi yapıyorsunuz.

jest konusunda doğan çocuğa isim verme gibi bir şey de yapabilirsiniz: erkek için haldun, kız için haldune.

not: deneyen olursa haber etsin. duruma göre internet sitesi filan açarız, hem haldun abi transfer dönemi dışında boş durmamış olur, hem de biz yolumuzu buluruz.
not2: beşiktaşlıyım.

0 yorum:

Yorum Gönder